Logo

Projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych to pierwsza i najważniejsza czynność, od której należy zacząć każdy proces budowy domu. Nad każdym projektem trzeba się bardzo dobrze zastanowić. Wszystko po to, aby wybrać ten najbardziej odpowiedni - funkcjonalny, stylowy, a przede wszystkim spełniający wszelkie oczekiwania.

Domy z drewna to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej technologii murowanej. Projekty domów drewnianych szturmem zdobywają rynek. Jeśli szukasz projektu domu drewnianego o wyjątkowym klimacie, skontaktuj się z nami.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Współpracując z Burnus-Bud, otrzymasz ofertę skrojoną na miarę swoich oczekiwań. Projekty naszych domów drewnianych są bardzo wytrzymałe i solidne. Wyróżnia je niepowtarzalny styl oraz połączenie tradycji z nowoczesnością.

Dobre projekty domów drewnianych zagwarantują ich energooszczędność oraz satysfakcję z użytkowania przez długie lata. Wśród naszych projektów domów drewnianych znajdują się parterowe konstrukcje, domy z użytkowym poddaszem, a także pensjonaty i domki letniskowe. Indywidualnie dopasowane projekty domów drewnianych mają doskonałe parametry eksploatacyjne.

Proponujemy gotowe projekty domów drewnianych z kosztorysem. Będą Państwo zaskoczeni oryginalnym pomysłem, precyzją oraz tempem naszych prac. Z projektami domów drewnianych od specjalistów wysokiej klasy droga do wygodnego i zdrowego domu stanie się niezwykle prosta.

Każdy proces projektowania domów z drewna składa się z kilku niezmiennych etapów. A są nimi:

Projektowanie domów drewnianych

W ramach naszej działalności nie tylko budujemy, ale również projektujemy domy z drewna. W tym obszarze pomaga nam współpraca z profesjonalnymi biurami projektowymi, którym ufamy i które znamy od wielu lat.

Nasza firma współpracuje z pracowniami projektowymi, które specjalizują się w kompleksowym projektowaniu domów drewnianych. Dzięki takiej kolaboracji, każdy z naszych klientów (inwestorów) nie tylko oszczędza czas i pieniądze, które musiałby zaangażować w poszukiwanie odpowiednich dostawców. Najważniejszą wartością jest to, że może na nas polegać - wiedząc, że zaprojektowane i zbudowane domy z drewna są takie, jak chcą tego nasi klienci.

W ramach usługi skupionej na projektowaniu domów z drewna służymy także doradztwem. Wykorzystujemy do tego nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu mamy pewność, że każdy inwestor jest w pełni zadowolony.

Projekty domów z drewna

Na naszej stronie internetowej posiadamy kilka wybranych projektów gotowych drewnianych domów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyśmy mogli zrealizować projekty indywidualne - doskonale dopasowane do preferencji każdego kupującego.

W serwisie umieściliśmy galerię wraz z opisanymi projektami. Dzięki temu, każdy może zobaczyć, jak dany projekt został przez nasze przedsiębiorstwo.

Zamów projekt Twojego wymarzonego domu z drewna, a następnie skorzystaj z możliwości jego realizacji. Wystarczy, że tylko się z nami skontaktujesz!

Projekty domów drewnianych