Logo

Domy z płazów

W naszej szerokiej ofercie znajdują się również domy z płazów, czyli bali płaskich. Mając na uwadze troskę o naturę oraz najwyższy komfort naszych Klientów, budujemy domy z płazów, ponieważ jest to materiał zdrowy, wnoszący ciepło i ponadczasowe piękno do każdego wnętrza.

Żaden murowany gmach nie jest w stanie stworzyć tak niepowtarzalnego klimatu, jak drewniany dom. Ekologiczne i funkcjonalne domy z płazów mogą być wykonane w dowolnym stylu według indywidualnych specyfikacji lub na podstawie gotowego projektu. Na bazie naszych wieloletnich praktyk w budownictwie domów z płazów oraz drewna możemy kompleksowo doradzać w kwestii planowania pomieszczeń, rozwiązań funkcjonalnych oraz technologicznych.

Przy budowie domów z płazów pracujemy w oparciu o materiały o najlepszych parametrach ekologicznych, jakościowych i wytrzymałościowych. Powierzone zlecenia wykonujemy terminowo, solidnie oraz precyzyjnie, aby każdy dom z płazów był osobnym dziełem sztuki budowlanej i aranżacyjnej. Zachęcamy do inwestycji w domy z płazów. To połączenie ekologii, komfortu, zdrowia i ekonomii skradnie Państwa serce.

Domy z płazów zaliczają się do ścisłej czołówki obiektów, o których można powiedzieć, że są zdrowe, komfortowe i w pełni użyteczne. Służące do ich budowy drewno powoduje, że:

Zamów wymarzony dom z płazów, który stanie się Twoją własnością w kilka miesięcy

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój dom z płazów był wykonany tak, jak tego chcesz – z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Jako profesjonalna firma, która od lat zajmuje się budową domów z drewna, bali oraz płazów, dostarczamy w pełni kompleksowe rozwiązania, znajdujące uznanie pośród wszystkich naszych klientów.

Już teraz skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej oraz otrzymać wstępną wycenę. Napisz lub zadzwoń - tak, jak Ci wygodnie!