Logo

Domy z bali

Domy z bali to jeden z trendów w budownictwie, który po latach niebytu na salonach powrócił do nas i to z wielkim impetem. Tytułowe domy z bala są rozwiązaniem, na które każdego roku decyduje się coraz więcej inwestorów, szukających nie tylko trwałych rozwiązań na lata, ale także ceniących sobie wyszukany styl, design i pełną funkcjonalność.

Domy produkowane w technologii wykorzystującej drewniane bale oferują bowiem wszystko, czego każdy ich przyszły mieszkaniec powinien oczekiwać od tego rodzaju budynku. Mianowicie:

Firma Burnus-bud od wielu lat zajmuje się budową oraz projektowaniem domów z bali. Nasza wyjątkowa oferta bazuje na wykorzystaniu jedynie starannie wybranych materiałów oraz wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów.

Dzięki temu nasze domy z bali są nie tylko piękne, ale także mądrze rozplanowane i bezpieczne. Jeśli zastanawiasz się nad rozmiarami inwestycji, to zapewniamy, że dom z bali to spora oszczędność nie tylko na etapie budowy, ale również w późniejszej eksploatacji. Oddajemy projekty gotowe do zamieszkania odpowiednio wykończone i wyposażone we wszelkie, niezbędne instalacje.

Wykonujemy domy z bali na podstawie gotowych projektów lub autorskich propozycji naszych Klientów po konsultacjach z naszymi architektami. Co można powiedzieć o naszych domach z bali? Są niebywale funkcjonalne, klimatyczne, ekonomiczne oraz piękne. Naturalne drewno posiada nieodparty urok, a zdrowe wnętrza kuszą przytulnym ciepłem i kojącym zapachem. W domach z bali będziesz mieszkać wygodnie, spokojnie i bezpiecznie.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości realizowanych zleceń oraz pełne zadowolenie wszystkich Klientów. Dołącz do nich i mieszkaj w wymarzonym domu z bali.

Domy z bala

Projektowanie i budowanie domów z bali

Jako firma wyspecjalizowana w produkowaniu drewnianych domów, w swojej ofercie posiadamy także usługi związane z tytułowymi domami z bali. Zajmujemy się pełną obsługą inwestycji, na którą składają się takie elementy, jak:

Chcesz stać się posiadaczem jednego z nich? Koniecznie skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie - za pomocą wiadomości e-mail lub telefonicznie.

Domy z bali, bala