Logo

Domy góralskie

Domy góralskie od wieków upiększają piękne pasma tatrzańskiego krajobrazu i nawet w dzisiejszych czasach cieszą się niesłabnącą popularnością. Kluczowymi aspektami, dla których wielu inwestorów decyduje się na budowę domów w góralskim stylu są między innymi te związane z:

O domach góralskich i ich niepowtarzalnym klimacie możesz marzyć nie tylko gdy mieszkasz na południu kraju. Burnus-Bud realizuje budowy na terenie całej Polski.

Nasze konstrukcje zachwycają swoją trwałością, unikalnym klimatem i zwracającym uwagę designem. Tworzymy solidne i estetyczne domy góralskie, które spełnią oczekiwania wszystkich inwestorów. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i dostęp do najlepszych projektów, fachowców oraz surowców.

Co wyróżnia nasze domy góralskie? Do ich budowy wykorzystujemy najlepsze gatunki drewna, dodatkowo impregnowane o doskonałych parametrach izolacyjnych. Takich domów góralskich nie znajdziesz nigdzie, ponieważ realizujemy zlecenia według indywidualnych specyfikacji. Służymy radą, przykładowymi szablonami domów góralskich oraz portfolio z dotychczasowymi realizacjami. Cenisz swój czas oraz liczysz na niskie koszty? Postaw na domy góralskie od Burnus-Bud.

Zajmiemy się kompleksowo Twoim nowym domem od projektu przez fachowy montaż, po wykończenie. Z nami masz gwarancję dobrej inwestycji. Dom góralski, który nie ma sobie równych, zbudujesz tylko z nami!

Nie bez znaczenia pozostaje także sam materiał wykorzystywany do budowy domów w góralskim stylu. Bowiem niezwykły zapach, jak i dobroczynne właściwości drewna są znane od wieków.

Oferta domów góralskich

Nasze usługi pozwalają przenieść nie tylko klimat, ale krajobraz gór - i to nawet w najbardziej oddalone od nich zakątki całej Polski. Budujemy domy góralskie według tych samych zasad, które stosują w swej pracy tradycyjni górale.

Dzięki użyciu odpowiednich materiałów, zastosowaniu specjalistycznych technik, a przede wszystkim wiedzy, którą posiadamy - budowane przez nas domy są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Najlepszym przykładem naszego profesjonalizmu jest chociażby budownictwo ponad stuletnich domów drewnianych. Tego rodzaju realizacje znajdują się na przykład w Chochołowie. W naszej pracy skupiamy się na dbałości o wszystkie o detale góralskiego wykończenia. Realizowane przez nas przedsięwzięcia są ekologiczne i zdrowe.

Zamów swój wymarzony dom góralski - wykonany z pasją, zaangażowaniem oraz przy użyciu najlepszych technik i materiałów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Domy góralskie