Domy góralskie, czyli Twój sposób na styl w praktycznym i funkcjonalnym wydaniu

Domy góralskie od wieków upiększają piękne pasma tatrzańskiego krajobrazu i nawet w dzisiejszych czasach cieszą się niesłabnącą popularnością. Kluczowymi aspektami, dla których wielu inwestorów decyduje się na budowę domów w góralskim stylu są między innymi te związane z:

Nie bez znaczenia pozostaje także sam materiał wykorzystywany do budowy domów w góralskim stylu. Bowiem niezwykły zapach, jak i dobroczynne właściwości drewna są znane od wieków.

Oferta domów góralskich budowanych pod indywidualne zamówienie

Nasze usługi pozwalają przenieść nie tylko klimat, ale krajobraz gór - i to nawet w najbardziej oddalone od nich zakątki całej Polski. Budujemy domy góralskie według tych samych zasad, które stosują w swej pracy tradycyjni górale.

Dzięki użyciu odpowiednich materiałów, zastosowaniu specjalistycznych technik, a przede wszystkim wiedzy, którą posiadamy – budowane przez nas domy są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Najlepszym przykładem naszego profesjonalizmu jest chociażby budownictwo ponad stuletnich domów drewnianych. Tego rodzaju realizacje znajdują się na przykład w Chochołowie. W naszej pracy skupiamy się na dbałości o wszystkie o detale góralskiego wykończenia. Realizowane przez nas przedsięwzięcia są ekologiczne i zdrowe.

Zamów swój wymarzony dom góralski - wykonany z pasją, zaangażowaniem oraz przy użyciu najlepszych technik i materiałów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Domy góralskie