Logo

Domy ekologiczne

Domy ekologiczne są znane od bardzo wielu lat. Jednak prawdziwego uznania i docenienia doczekały się dopiero teraz. Coraz więcej inwestorów decyduje się bowiem na to, że ich domy zostaną wykonane z ekologicznych materiałów, a konkretnie - drewna.

Drewno, poza wieloma oczywistymi pozytywami takimi, jak: szybkość budowy, łatwość aranżacji, izolacja cieplna itp. jest po prostu ekologiczne. Ekologię tę można definiować na wiele sposobów.

Z jednej strony, drewniane domy ekologiczne, wznoszone są z surowców odnawialnych. Z drugiej strony, ich obróbka jest szybka i sprawna, co sprawia, że powoduje znacznie mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie - mniej wpływa na zanieczyszczenie środowiska.

Ekologiczność domów drewnianych to również aspekt czysto zdrowotny. Domy są wolne od chemii i innych niebezpiecznych związków. A co za tym idzie - cechują się doskonałymi warunkami do życia.

Marzysz o życiu w zgodzie z naturą, ale bez rezygnacji z nowoczesnych technologii? Proponujemy wyjątkowe domy ekologiczne spełniające najbardziej wyszukane wymagania. Czym są domy ekologiczne? Są to konstrukcje wybudowane z naturalnych materiałów i surowców.

Dom ekologiczny powinien mieć niewielkie zapotrzebowanie na energię, a przez co niskie koszty eksploatacji. Domy ekologiczne mają jeszcze jedną ważną zaletę. Znajdujące się w drewnie naturalne olejki eteryczne wywierają pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie mieszkańców. Poznaliśmy wiele tajników budowy eko domów, dlatego możemy oferować najwyższą jakość wykonania oraz profesjonalne doradztwo

O domach ekologicznych moglibyśmy rozmawiać godzinami. Tworzenie konstrukcji z poszanowaniem praw natury, dla dobra i komfortu użytkowników to nasz priorytet. Nie tylko wykonamy dom ekologiczny z Państwa marzeń, ale również pomożemy go zaprojektować. Do budowy domów ekologicznych wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane surowce naturalne, by budować zachwycające, nowoczesne lub klasyczne i stylowe bryły spełniające najwyższe standardy. Zaufaj naszemu doświadczeniu, mieszkaj ekologicznie i ekonomicznie.

Projektowanie i budowanie domów ekologicznych

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji polegającej na budowie ekologicznych domów z drewna. Poza wsparciem w projektowaniu (doborze stylu, rozmiaru, układu pomieszczeń itp.), dostarczamy wszelkie usługi związane z samym wznoszeniem budynków. Zajmujemy się pozyskaniem materiałów, ich późniejszą obróbką, transportem, a także montażem domu bezpośrednio we wskazanej lokalizacji.

Na każdym z tych etapów dbamy o to, aby efekty naszych prac były takie, jak zamarzyli sobie tego nasi klienci. Czyli, aby wykonywane przez nas w pełni ekologiczne domy cechowały się: solidnością, funkcjonalnością, wygodą oraz prozdrowotnymi właściwościami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub od razu zamówić wykonanie ekologicznego domu dla siebie - po prostu skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń - tak, jak Ci wygodnie.

Domy ekologiczne