Logo

Domy drewniane budowa

Budowa drewnianych domów jest przedsięwzięciem, na które każdego roku decyduje się coraz więcej inwestorów. Za taki stan rzeczy odpowiada kilka głównych zalet tego typu budynków. Najważniejszymi z nich są te trzy:

Solidność, trwałość, niebanalny design na zewnątrz oraz niepowtarzalny klimat wewnątrz - tym cechują się nasze domy drewniane. Ich budowa to nasza pasja od wielu lat. Nieprzerwanie oferujemy najwyższą jakość na rynku, a nasze projekty domów drewnianych oraz ich budowa zbierają same pozytywne rekomendacje. Ile potrzebujemy czasu na postawienie gotowego domu drewnianego?

Budowa zajmie nam kilka miesięcy. Zakończymy ją zgodnie z ustalonym harmonogramem. Tak krótki czas realizacji nie oznacza niskiej jakości, wprost przeciwnie. Nasze domy drewniane to budowa z najwyższą dbałością o detale i zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki temu mamy pewność oferowanej jakości. Konstrukcje murowane nie mają aż tak dobrej charakterystyki akustycznej i cieplnej, by oferować zdrowy i przyjemny klimat tak, jak w środku domu drewnianego.

Budowa tradycyjna pochłania o wiele więcej czasu i środków, a eksploatacja jest o wiele droższa. Oferujemy domy drewniane ekologiczne i ekonomiczne, komfortowe oraz oszczędne. Zapraszamy do współpracy i odkrywania uroku mieszkania w domach drewnianych. Budowa z Burnus-bud to dobra inwestycja.

Zamów budowę domu drewnianego

Jeśli chcesz mieć pewność, że drewniany dom, o którym marzysz, zostanie zbudowany tak, jak należy - koniecznie postaw na nasze usługi. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz budowaniu nietuzinkowych domów z drewna. Posiadamy odpowiednie kadry specjalistów, profesjonalne narzędzia, a przede wszystkim wiedzę i umiejętności pozwalające na podejmowanie się nawet najbardziej wymagających wyzwań.

Jeżeli poza ceną liczy się dla Ciebie najwyższa jakość, trwałość na lata oraz dopasowanie do Twoich indywidualnych preferencji - po prostu skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić tak, jak chcesz - dzwoniąc na wskazany numer telefonu lub kontaktując się z nami przy pomocy poczty elektronicznej. Zapraszamy!

Domy drewniane budowa