Budowa domów z bali, jako sposób na solidny i stylowy dom na lata

Domy z bali obecnie przeżywają swoisty renesans. Na inwestycje oparte na takiej technologii decyduje się coraz więcej osób, którym zależy na posiadaniu własnej, stylowej i wyjątkowej nieruchomości.

Cechami, za które inwestorzy szczególnie cenią domy budowane z bali są między innymi:

Zamów budowę domów z bali – zaprojektowanych i wykonanych od podstaw

W ramach działalności naszej firmy specjalizujemy się w budowie domów z bali. Domy te, jak sama nazwa wskazuje, powstają z drzewa świerkowego o półokrągłym kształcie. Materiał użyty do wykonania domu z bali to trwały świerk, który jest suszony w naturalnym środowisku przez okres aż do dwóch lat.

Pomimo, że domy z bali urzekają pięknym wyglądem specyficznych “wybrzuszeń” znajdujących się na zewnątrz - w środku oferują to, co każdy klasyczny budynek. Wewnątrz ich ściany są całkowicie proste, co zapewnia dodatkową wygodę oraz pełną funkcjonalność w odniesieniu do ich aranżacji i zagospodarowywania.

Nasze domy z bali budujemy w całej Polsce. Bez względu na szerokość geograficzną, obecność morza, jezior, lasów czy gór - z nami każdy może poczuć atmosferę góralskiego piękna także u siebie.

Zamów dom z bali, o którym marzysz. Taki, wykonany z doskonałych materiałów, z pasją oraz zaangażowaniem. Skontaktuj się z nami już teraz!

Budowa domów z bali